AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

Év Időpont Verseny Helyszín I.hely II.hely III.hely
201304.20.Tadashii KupaKiskunmajsa  Varga Máté tibor
 _________________________________________________________________________________________
201112.12.Győr KupaGyőrSzabó KristófKálló András
 _________________________________________________________________________________________
 04.07.Shinju-kai KupaGyőrSzeitz István Tormássy Ákos
 _________________________________________________________________________________________
 03.30.Kyokushin FesztiválBaja  Szabó Kristóf
______________________________________________________________________________________________
201012.12.Győr KupaGyőrSzabó Kristóf
Gyarmathy Axel
Dóka Márk
Kálló András
Vadász Gergő
Bakó Mercédesz
 _________________________________________________________________________________________
 12.04.Mikulás KupaSalgótarjánArany Gabriella
Kocka Szabolcs
Szalai Milán
Siket MelindaBerki Bálint
Dóka Márk
Nagy Dániel
Bakó Mercédesz
 _________________________________________________________________________________________
 10.09.Marót KupaPilismarótArany Gabriella
Berki Bálint
Kocka Szabolcs
Szalai Milán
Siket Melinda
Tóth Bence
Dóka Martin
Dóka Márk
Czeglédi Csongor
 _________________________________________________________________________________________
 10.02.Szlovák BajnokságMuzslaDóka MartinSiket MelindaBerki Bálint
Horváth Melinda
Gyarmathy Ernő
Szepesvári Csaba
 _________________________________________________________________________________________
 09.25.KÉSZ KupaKiskunmajsa  Horváth Melinda
 _________________________________________________________________________________________
 05.08.Shinju-Kai KupaGyőrújbarát Hegyi Philip
Siket Melinda
Szalai Milán
Kiss Barna
Tóth Bence
Vajda Dániel
 _________________________________________________________________________________________
 03.14.Magyar
Kata Bajnokság
Balassagyarmat Dóka MartinDóka Márk
 _________________________________________________________________________________________
 01.30.Érd KupaÉrdVörös KrisztiánDóka Márk
Szalai Milán
Siket Melinda
Varga Ádám
______________________________________________________________________________________________
200912.05.Mikulás KupaSalgótarjánDóka Márk
Gyarmati Axel
Kocka Szabolcs
Vörös Krisztián
Tormássy ÁkosSiket Melinda
Tóth Bence
 _________________________________________________________________________________________
 10.10.Szlovák Országos
Kata Bajnokság
Muzsla Berki BálintSiket Melinda
Tóth Bence
 _________________________________________________________________________________________
 05.09.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátKaprinyák TamásDóka Márk
Tolnai Mátyás
Zavada Delinke
Bálint Valentin
Baksa Imre
Tóth Bence
Lantos Máté
 _________________________________________________________________________________________
 05.02.Karate GálaSopronKocka Szabolcs Wilcsek Tamás
 _________________________________________________________________________________________
 04.25.Kyokushin FesztiválBajaKaprinyák Tamás  
 _________________________________________________________________________________________
 03.15.Magyar
Katabajnokság
BalassagyarmatDóka Martin
Tarnóczi Andrea
Berki Bálint
Siket Melinda
Szepesvári Csaba
______________________________________________________________________________________________
200812.06.Mikulás KupaSalgótarjánKocka Szabolcs
Vörös Krisztián
 Tarnóczi Andrea
Tolnai Mátyás
 _________________________________________________________________________________________
 10.04.Szlovák BajnokságMuzsla Tarnóczi AndreaDóka Martin
Siket Melinda
Szepesvári Csaba
 _________________________________________________________________________________________
 09.27.UtánpótlásbajnokságSzécsényKocka SzabolcsDóka MárkDóka Martin
Tóth Bence
 _________________________________________________________________________________________
 06.15.Osztrák BajnokságBécsDóka Márk
Berki Bálint
Dóka Martin
Dóka Martin
Vörös Krisztián
Horváth Melinda
Kocka Szabolcs
Vörös Krisztián
 _________________________________________________________________________________________
 05.10.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátKaprinyák Tamás
Kocka Szabolcs
Szalai SzabinaSiket Melinda
Szabó Nikolett
Kaprinyák Gábor
Tolnai Mátyás
Veres Csaba
Vörös Krisztián
 _________________________________________________________________________________________
 03.22.Kyokushin FesztiválBajaKaprinyák Tamás
Kocka Szabolcs
Wilcsek Tamás 
 _________________________________________________________________________________________
 03.16.Magyar
Katabajnokság
BalassagyarmatTarnóczi AndreaDóka Martin
Siket Melinda
Szabó Nikolett
Tóth Bence
Kaprinyák Tamás
Berki Bálint
Borbély Benedek
Böröndy Júlia
Nagy Andrea
______________________________________________________________________________________________
200712.08.Mikulás KupaSzécsényKaprinyák TamásDóka Martin
Dóka Márk
Kocka Szabolcs
 _________________________________________________________________________________________
 11.10.Kőbánya KupaBudapest Dóka Martin
Szalai Milán
Czvitkovics Fanni
Dóka Márk
WilcsekTamás
Kaprinyák Tamás
Kocka Szabolcs
 _________________________________________________________________________________________
 11.06.Szlovák Országos
Kata Bajnokság
MuzslaSzabó Nikolett
Dóka Martin
Berki Bálint 
 _________________________________________________________________________________________
 06.10.Osztrák BajnokságBécsKaprinyák Tamás Kovácsics Bence
 _________________________________________________________________________________________
 05.06.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátKaprinyák TamásSzabó Nikolett
Dóka Márk
Kalydi Tamás
Vörös Krisztián
 _________________________________________________________________________________________
 03.24.DiákolimpiaSzentesKaprinyák Tamás Kocka Szabolcs
Szabó Nikolett
 _________________________________________________________________________________________
 03.15Magyar
Katabajnokság
BalassagyarmatHorváth Lilla
Tarnóczi Andrea
Szabó NikolettHorváth Melinda
Kovácsics Bence
Borbély Benedek
______________________________________________________________________________________________
200612.09.Mikulás KupaSalgótarjánKánai Zoltán
 _________________________________________________________________________________________
 11.04.Szlovák Országos
Kata Bajnokság
MuzslaHorváth Melinda
Dóka Martin
 Szabó Nikolett
 _________________________________________________________________________________________
 10.21.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátKocka Szabolcs 
 _________________________________________________________________________________________
 05.14Ócsa-KupaÓcsaHalmai Bálint
Lantos Máté
Dóka Márk
Kánai Zoltán
Dóka Martin
Szabó Gergő
Szalai Milán
Wilcsek Tamás
 _________________________________________________________________________________________
 04.02.DiákolimpiaVeszprémHalmai BálintKocka Szabolcs
Lantos Máté
Dóka Márk
Szabó Gergő
 _________________________________________________________________________________________
 03.18.Kyo-SaiSzentesWilcsek Tamás Tóth Norbert
 _________________________________________________________________________________________
 03.15.Magyar
Katabajnokság
BalassagyarmatHorváth MelindaHorváth Lilla
Kis Gergő
Szabó Nikolett
 
______________________________________________________________________________________________
200512.03.Mikulás KupaSalgótarjánKaprinyák TamásLantos Máté 
 _________________________________________________________________________________________
 10.22.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátDóka Márk
Kánai Zoltán
 Dóka Martin
Gazdag Dávid
Paul Dorina
 _________________________________________________________________________________________
 06.12.Ausztriai
Utánpótlásbajnokság
Bécs Horváth Melinda
Dóka Márk
Kánai Zoltán
Kocka Szabolcs
 
 _________________________________________________________________________________________
 06.04.Szlovák
Országos Bajnokság
Bős Dóka Márk
Lantos Máté
Csiszár Balázs
Lantos Eszter
Szabó Gergő
 _________________________________________________________________________________________
 05.08.Gyál-KupaGyálCsiszár BalázsDóka Márk
Lantos Máté
Lantos Eszter
Paul Dorina
Tóth Norbert
 _________________________________________________________________________________________
 03.05.Kyo-SaiSzentesTóth Norbert Kánai Zoltán
______________________________________________________________________________________________
200412.04.Mikulás KupaSalgótarjánKocka SzabolcsKánai Zoltán
Kaprinyák Tamás
 _________________________________________________________________________________________
 10.23.Shinju-Kai KupaGyőrújbarátHalmai BálintTóth NorbertGazdag Dávid
Greff Katalin
Kánai Zoltán
Kocka Szabolcs
 _________________________________________________________________________________________
 05.09.Gyál-KupaGyálDóka Márk
Kaprinyák Tamás
Kocka Szabolcs
Tóth NorbertNagy Roland
 _________________________________________________________________________________________
 04.24.Kyo-SaiSzentesKaprinyák Tamás
Kocka Szabolcs
Tóth NorbertNagy Roland
 _________________________________________________________________________________________
 02.28.Szlovák
Országos Bajnokság
BősWilcsek TamásKaprinyák Tamás
Tóth Norbert
Kánai Zoltán
Orsós Sándor
______________________________________________________________________________________________
200311.29.Mikulás KupaSalgótarjánDóka MárkKocka SzabolcsBerecz Viktor
Kánai Zoltán
Nagy Roland
Tóth Norbert
 _________________________________________________________________________________________
 10.24.Shinju-Kai KupaGyőrújbarát Kocka Szabolcs
Nagy Roland
 
 _________________________________________________________________________________________